понедельник, 1 августа 2022 г.

Єдність як зброя 🇺🇦

Останнім часом дедалі частіше зустрічаю в пабліках срач серед українців. Це стосується як загальних тем, наприклад, мови, політики тощо, так і повсякденних: невдоволення, емоції навколо поведінки певних людей. Це присутнє як у чатах в Україні, так і в закордонних пабліках, типу «Українці в… Німеччині, Нідерландах, Іспанії,…».

Формула транзакцій приблизно така: є якась смислова лінія повідомлень у чаті, потім хтось оффтопік робить пост, де емоційно критикує когось за будь-що. Це може бути гнівний текст щодо мови чи критика біженців із конкретного регіону України тощо. Слідом цю «думку» підтримує інша людина в бесіді, ну, а далі починається лайка. Чат емоційно видихнув, люди посварилися та прийняли одну чи іншу сторону. І все б нічого, але ця поляризація та сварки і є те, заради чого такі акції замислюються.

Боляче бачити як українці конфліктують між собою, коли саме зараз ми мусимо бути єдиними. Особливо сумно, що більшість людей не розуміє, що основна частина таких акцій у пабліках є провокацією російських спецслужб, спрямованих на поляризацію та розкол українського суспільства на протиборчі сторони. Це дуже старий принцип управління і шкода, що дехто з нас про нього іноді забуває.

У нашій державі багато питань, які ще потрібно вирішити. Але зараз необхідно зробити все, щоби здобути перемогу. Бути разом — це насущна необхідність сьогоденності. Так, дискусія це невід’ємна складова суспільства вільних. Але дискусія закінчується там, де починаються емоції агресії і ворожнечі. Тому той, хто провокує такі емоції серед українців, працює на бік ворога. Протидіяти таким акціям — це вміти володіти собою та своїми емоціями.

 (с) Телеграм канал @YogaDiscourse

Комментариев нет:

Отправить комментарий